23 Ağustos 2016 Salı

Londra Uçak Bileti


LONDRA UÇAK BİLETİ
Londra, İngiltere’nin başkentidir. İngiltere ise, Birleşik Krallık (United Kingdom) denilen birliği meydana getiren dört ülkeden en büyük olanıdır. Londra aynı zamanda Birleşik Krallığın da başkenti kabul edilir.
Birleşik Krallık nüfusunun %80’inden fazlası İngiltere’de yaşar. İngiltere’nin nüfusu 55 milyon ve başkent Londra’nın nüfusu 8 milyon civarıdır.
İngiltere’nin yönetim şekli parlamenter demokrasidir. Başbakan önderliğindeki hükümet tarafından kararlar alındığı halde, sembolik şekilde devlet başkanı olarak varlığını sürdüren kraliçe ve kraliyet ailesi (royal family) bulunur.

Atlasglobal ile Londra Uçuşları;
Atlas global, uçuşlarında sunduğu 77cm koltuk aralıkları, ücretsiz ikramlar, ücretsiz koltuk seçimi, ücretsiz bagaj taşıma hakkı gibi hizmetleri barındıran Ekonomi Plus konsepti ve gerçek Business Class hizmetinin yanı sıra, üç saat ve üzeri uçuşlarında başlattığı “uçan şef” uygulamaları ile üstün hizmet sunuyor. Atlasglobal’ın Uçan Şefleri, üç saat ve üzeri uçuşlarda konuklarla birebir ilgilenerek Türk ve dünya mutfağından farklılaştırılmış lezzetleri özel sunumlar eşliğinde onların beğenisine sunuyor.  
Atlasglobal, birçok havalimanından şehir merkezlerine ücretsiz servis hizmeti sağlayarak fly&bus adını verdiği uçak ve otobüs modelini başlatan ilk havayolu olma özelliğini taşıyor. Ayrıca 70’den fazla yabancı havayolu ile yaptığı iş birlikleri sayesinde, yolculara dünyanın dört bir yanına bağlantılı uçuş yapma imkânı sağlıyor.
Atlas dünya çapında, 2 uçak ile başladığı operasyonuna bugün, Airbus A319, A320 ve A321’lerden oluşan global filosu ve Türkiye, Kıbrıs, Orta Doğu, Avrupa ve Asya’yı kapsayan tarifeli uçuş ağı ile devam ediyor.
Atlas Global size sadece gideceğiniz yere kadar bırakmıyor aynı zamanda da tatilinizi boş geçirmemeniz için size bir şehir rehberi sunuyor. Örneğin Londra’da tatil geçirecekler için Londra Uçak Bileti ve Şehir Rehberi oluşturulmuştur. Bu şehir rehberinde konaklama, gezilecek yerler, yeme içme, alışveriş ve ulaşımın detaylı bilgilerine bu siteden ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda güncel olarak hangi ayın daha avantajlı bilet fiyatına sahip olduğunu da göstermektedir. Atlas Global ile seyahat eden değerli yolcuların rahat etmesi için ve tatilini doya doya geçirmesi için Atlas Global her zaman sizin yardımınızdadır.

Londra uçak biletini Atlas Global den kolaylıkla nasıl alacağımıza bir bakalım;
-1 http://www.atlasglb.com/ adresini ziyaret ediyoruz.
-2 Sayfada bizi ilk karşılayan bilet satış kısmındaki istenen bilgileri giriyoruz.
-3 Karşımıza çıkan tabloda bize uçuş saatleri ve AtlasJet uçak bileti fiyatları belirtiliyor.
-4 Bize uyan saati ve uçuş sınıfını seçiyoruz.
-5 Kısaca bilgilerimizi yazıp üye oluyoruz.
-6 Ödeme ekranında bilet ücretini ödüyoruz.
Ve 6 adımda Londra yolcususunuz. Atlasglobal ile iyi yolculuklar dileriz.


Hiç yorum yok: